Bomb jack - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtHollandezeTurkishtDanezeSpanishtFinlandishtFrengjishtPolakeHebraishtGjermanishtRomanishtAnglishtPortugezePortugezeÇeke


Bomb jack

20 Maj 2005 09:02
     Bomb Jack arcade game released by Tecmo in 1984 was converted to flash by hairybulletgames.com. Collect all Bombs to advance to next level. Use LEFT & RIGHT to move and SPACE to jump.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashCouronne Deluxe -- Billard - Lojra me shume lojtareHigher - QejfUndead assault - Qejf
World Cup Pinball - Lojra te vjetraWTF?! - AventureTansylmania I & II - AksionMacDonald's game - StrategjiThat Gravity Game - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.