Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Cheveu

Adrese interrneti (http://...)
Mashkull
shteti : France
Rregistrimi 21 Prill 2005 09:32
Vizita e fundit 10 Tetor 2011 11:48


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  tjetra  
My diamond   610 piket. tingelloi : 113

6 0 610 228 1 Qershor 2006 16:11
GoWild   147 piket. tingelloi : 292

5 106 147 120 2 Qershor 2006 12:19
Sproing!   11290 piket. tingelloi : 27

5 1168 11290 6377 21 Tetor 2008 13:32
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  80.37 piket. tingelloi : 2309       PERSERITJE        

5 -0.36 80.37 41.35 26 Prill 2005 10:28
FastShoot 2   201686 piket. tingelloi : 54

5 9075 201686 114411 1 Qershor 2006 16:45
Life of Squid   10640 piket. tingelloi : 17

5 3950 10640 8022 23 Shtator 2008 14:09
Unicycle Challenge   213 piket. tingelloi : 132

4 68 213 131 3 Janar 2007 15:00
Gloops   277 piket. tingelloi : 39

4 75 277 152 28 Maj 2006 14:37


azhornimi i fundit : 26 Qershor 2022 14:40

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Erika12a ( 20 Shtator 2019 13:44) :
Hi dear,am interested in knowing and being your friend email me so we can get to know each other ( erikastephensc@gmail.com ) i will send you my pictures and more details of me.thanks

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.