Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

mr_dj_salami

Mashkull
shteti : Germany
Rregistrimi 20 Maj 2005 22:47
Vizita e fundit 28 Shkurt 2016 20:09


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  tjetra  
Vomiting snake   8 piket. tingelloi : 277

5 2 8 6 9 Prill 2006 21:53
Worm racing   111 piket. tingelloi : 125

4 88 111 98 17 Qershor 2005 20:04
Moonlights   263 piket. tingelloi : 113

4 94 263 166 28 Shkurt 2016 20:32
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  141.45 piket. tingelloi : 175       PERSERITJE        

3 121.31 141.45 130.97 10 Qershor 2005 17:24
GoWild   Pa renditje

3 38 135 85 28 Gusht 2005 16:08
Save the earth   Pa renditje

2 6427 6720 6574 20 Maj 2005 23:09
Gloops   124 piket. tingelloi : 251

2 73 124 99 9 Prill 2006 22:01
Bilboquet game   4 piket. tingelloi : 194

2 1 4 3 11 Qershor 2005 21:44


azhornimi i fundit : 16 Qershor 2021 05:11

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh d0nn0r ( 31 Maj 2005 23:11) : boah du gehst ja bei centrifuge ab eh..is ja unnormal hehe sauber
  Profili     Mesazh d0nn0r ( 9 Qershor 2005 13:00) : moin...alles kla:P
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.