Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

daveone

Mashkull
shteti : Czech Republic - CESKÁ REPUBLIKA
Rregistrimi 17 Shkurt 2006 09:15
Vizita e fundit 16 Mars 2006 11:52


Statistika personale
1  
frena dore Pépère
  395.82 piket. tingelloi : 11       PERSERITJE        

484 338.97 395.82 391.48 16 Mars 2006 12:20
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  77.78 piket. tingelloi : 2394       PERSERITJE        

7 -0.24 77.78 30.69 23 Shkurt 2006 13:15
parkim paralel
  Pa renditje

3 89.8 115.32 104.03 20 Shkurt 2006 13:00


azhornimi i fundit : 10 Korrik 2020 18:57

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.