Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

lotoa

Mashkull
shteti : France
Rregistrimi 10 Nentor 2007 20:41
Vizita e fundit 23 Korrik 2017 21:02


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  tjetra  
Bilboquet game   18 piket. tingelloi : 50

23 2 18 7 27 Tetor 2012 22:52
Jump Gear - Random   17779 piket. tingelloi : 13

22 10 17779 5616 5 Nentor 2014 20:42
Cirplosion   4818 piket. tingelloi : 9

22 200 4818 2269 17 Qershor 2010 10:40
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  136.43 piket. tingelloi : 370       PERSERITJE        

18 24.52 136.43 97.5 4 Janar 2008 21:32
Touch The Bubbles   719 piket. tingelloi : 30

15 98 719 265 29 Tetor 2012 00:05
Crazy Mammoths   29 piket. tingelloi : 215

12 10 29 18 17 Qershor 2008 14:21
Tweet Force   625000 piket. tingelloi : 6

10 221000 625000 463000 31 Gusht 2009 23:23
Fatsnake   720 piket. tingelloi : 8

10 200 720 430 3 Nentor 2008 16:38


azhornimi i fundit : 30 Janar 2023 17:35

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Erika12a ( 20 Shtator 2019 13:38) :
Hi dear,am interested in knowing and being your friend email me so we can get to know each other ( erikastephensc@gmail.com ) i will send you my pictures and more details of me.thanks

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.