Foolyoo - loja
Drejtoria Lojrat
SpanishtNorvegjishtHollandezeGjermanishtKroateTurkishtPortugezePortugezePolakeItalishtFrengjishtAnglishtFinlandishtÇekeFoolyoo

10 Prill 2006 07:30
     Here comes a crazy japanese action game with an original gampelay reminding the figthing scenes of the famous manga "Hokuto no Ken". Move the mouse cursor over the incoming dragons to cut them into several pieces. Despite the game is in Japanese, there are not many buttons, on the page with 2 buttons, click on the left one to start the game.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashSnowy : The Bear's adventures - AksionArtic - AksionPusho - Strategji
MANIC MUNDI - StrategjiFind Milki - AventureBugs - QejfJetPac - Lojra te vjetraDisinfect the Core - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh FoxClad ( 10 Prill 2006 10:11) : sava il est marrant surtout quands on coupe les vetements du Pépé si vous regarder bien il a des poisson... sa va il est quands meme bien j aurai attendue mieu
  Profili     Mesazh U-zine ( 11 Prill 2006 21:22) : Original mais comme FoxClad, un peu décevant...
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.