Parking2 - loja
Drejtoria Lojrat
RomanishtDanezeHollandezePortugezePortugezeHungarishtEsperantoTurkishtFinlandishtGjermanishtPolakeAnglishtSpanishtFrengjishtItalishtÇekeParking2

22 Janar 2006 12:52
     The aim is very simple. Try to park your car within the time limits of the game ! The arrows to move the car and the space bar to use handbrake. It's not so easy...Shqip

Prezantuar nga dewas
Perkthyer nga dewasLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashBrain hotel - AventureLabirinti - SforcimPile O'Bubbles - Qejf
Hewitt - AventureVampire Boy - AksionKao Fu-Sen (Find your head) - AventureHummer Rally Championship - Sport me motoraBania Kururin (Rocket Cat-girl ) - Sforcim
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.