Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Perkthimi i adreses se internetit (Shqip)
Bashkëpuntorë përkthimi nga pepere.org

Mirësevini në përkthimin e faqeve nga pepere.org.Që na hapi ynë i parë në internet,ne kemi paisur vizitorët tanë me një rrugë për të përkthyer pozitën brënda shumë gjuhë,një rrugë për të formuar kuptueshmëri nga njeriu i shtetit tonë.Shiko më lartë flamurat e gjuhëve.Nëse ti ke dëshirë të kontribosh dhe të mbështetësh projektin pepere,zgjidh një flamur(gjuhën tuaj ose një gjuhë që e flisni rrjedhshëm).Ju do të jeni në një faqe që do të paraqitet në përkthimin (përkthimet) për ta bërë brënda kësaj gjuhe.Me gjithë sinqeritet i falënderojmë për punën mahnitëse gjer tani!
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest

Anglisht Progress : 1938/1938
Frengjisht Progress : 1728/1938
Finlandisht Progress : 1705/1938
Çeke Progress : 1673/1938
PortugezePortugeze Progress : 1573/1938
Italisht Progress : 1561/1938
Polake Progress : 1514/1938
Gjermanisht Progress : 1510/1938
Turkisht Progress : 1503/1938
Norvegjisht Progress : 1154/1938
Hollandeze Progress : 1014/1938
Spanisht Progress : 965/1938
Hebraisht Progress : 831/1938
Daneze Progress : 760/1938
Romanisht Progress : 682/1938
Sllovake Progress : 677/1938
Hungarisht Progress : 657/1938
Suedisht Progress : 599/1938
Katalonje Progress : 584/1938
Kroate Progress : 558/1938
Greke Progress : 522/1938
Kineze e thjeshtuar Progress : 509/1938
Shqip Progress : 509/1938
Rusisht Progress : 492/1938
Esperanto Progress : 456/1938
Japoneze Progress : 448/1938
Sllovene Progress : 443/1938
Estonisht Progress : 431/1938
Arabisht Progress : 408/1938
Koreane Progress : 402/1938
Icelandic Progress : 286/1938Administratorët

Administratorët e pepere.org performuan profesoe-lexuesin,korigjimin dhe miratimin e përkthimeve të kryer nga bashkimi.Flet në gjuhën angleze shumë mirë?Mendon se ju mundeni të shpenzoni pak orë sipas javës me ne në pepere?Mos hezitoni të na kontaktoni ne.
  [Bej nje korrigjimShqip]
Perkthyer nga ebru,ebrubest

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
      Mesazh Anonyme ( 28 Maj 2013 03:17) : mateus 19.9

      Mesazh Anonyme ( 5 Gusht 2013 17:52) : Bună sunt anca am văzut că mai sunat azi dimineaÅ£a, cel cu care ai vorbit la tel era veriÅŸorul meu
  Profili     Mesazh zefer tv ( 1 Qershor 2014 22:01) : zefer tv yayin qrupu kuryorum sizde bizimle olun her ulkdeden konulu olsa cok iyi olur bence lutfen
  Profili     Mesazh bellidzx ( 11 Nentor 2023 16:34) : Great! Thanks for letting us know!
Concrete Walls Cheers
  Profili     Mesazh bellidzx ( 22 Nentor 2023 10:18) : Great information! Thanks for the share! Driveway Gate

Postoni nje mesazh.


Fut kodin njesoj si e sheh