Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

blastwan

Mashkull
shteti : France
Rregistrimi 29 Qershor 2004 15:31
Vizita e fundit 1 Shtator 2020 21:56


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  tjetra  
Loja e elefantit
  187.03 piket. tingelloi : 906       PERSERITJE        
278 0.16 187.03 70.89 24 Korrik 2013 18:23
parkim paralel
  162.98 piket. tingelloi : 689       PERSERITJE        

270 -26.45 162.98 123.59 19 Maj 2013 23:10
Rebounds   Pa renditje

269 0 130 37 6 Prill 2015 22:45
Cold Fusion   2012 piket. tingelloi : 171

212 0 2012 780 31 Dhjetor 2014 00:09
Suna Sudoku   880 piket. tingelloi : 45

142 0 880 267 10 Prill 2007 13:31
Save the earth   14341 piket. tingelloi : 20

141 4376 14341 8919 19 Maj 2016 19:33
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  132.84 piket. tingelloi : 491       PERSERITJE        

128 21.27 132.84 96.36 23 Prill 2005 13:11
Irritating game   29443 piket. tingelloi : 17

125 126 29443 7096 2 Mars 2006 16:53


azhornimi i fundit : 1 Dhjetor 2021 20:05

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh martimus ( 6 Tetor 2005 08:02) : En voiture les voyageurs, c'est la chenille qui redemarre
  Profili     Mesazh Erika12a ( 20 Shtator 2019 13:35) :
Hi dear,am interested in knowing and being your friend email me so we can get to know each other ( erikastephensc@gmail.com ) i will send you my pictures and more details of me.thanks

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.