Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Henry Korpinurmi

Mashkull
shteti : Finland
Rregistrimi 15 Korrik 2004 15:44
Vizita e fundit 8 Shtator 2006 11:18


Statistika personale
1  
frena dore Pépère
  373.98 piket. tingelloi : 3577       PERSERITJE        

35 222.74 373.98 306.94 7 Shtator 2006 22:05
Rebounds   Pa renditje

12 0 73 13 6 Shtator 2006 18:39
Pépère on the rocks
  Pa renditje

10 155.84 177.48 162.72 6 Shtator 2006 18:36
parkim paralel
  170.6 piket. tingelloi : 120       PERSERITJE        

4 129.07 170.6 149.93 6 Shtator 2006 22:24
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  113.77 piket. tingelloi : 1101       PERSERITJE        

2 97.03 113.77 105.4 8 Shtator 2006 11:22
Save the earth   Pa renditje

1 6171 6171 6171 6 Shtator 2006 12:57


azhornimi i fundit : 30 Maj 2020 02:19

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.