Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

frankidisco

Mashkull
shteti : France
Rregistrimi 1 Mars 2005 17:20
Vizita e fundit 7 Mars 2006 19:44


Statistika personale
1  2  3  tjetra  
Jump Knight   292 piket. tingelloi : 22

5252 0 292 78 30 Dhjetor 2005 14:11
Diams   1 piket. tingelloi : 64

143 0 1 0 18 Prill 2005 18:20
Centrifuge   Pa renditje

43 0 80 16 30 Dhjetor 2005 14:08
Vomiting snake   19 piket. tingelloi : 61

41 0 19 7 29 Gusht 2005 18:57
Rebounds   Pa renditje

33 1 137 42 27 Dhjetor 2005 18:31
Bilboquet game   10 piket. tingelloi : 80

14 1 10 4 25 Prill 2005 19:28
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  142.98 piket. tingelloi : 101       PERSERITJE        

11 33.29 142.98 118.99 21 Mars 2005 07:49
Kapiten Pépère
  200.57 piket. tingelloi : 1989       PERSERITJE        

9 159.09 200.57 186.82 10 Mars 2005 11:58


azhornimi i fundit : 31 Maj 2020 07:41

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Erika12a ( 20 Shtator 2019 13:43) :
Hi dear,am interested in knowing and being your friend email me so we can get to know each other ( erikastephensc@gmail.com ) i will send you my pictures and more details of me.thanks

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.