Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Hardscore

Mashkull
shteti : Germany
Rregistrimi 17 Mars 2005 04:55
Vizita e fundit 30 Gusht 2013 17:59


Statistika personale
1  2  3  tjetra  
Centrifuge   Pa renditje

33 0 60 16 10 Qershor 2005 13:22
Rebounds   Pa renditje

25 0 60 16 3 Nentor 2006 22:18
parkim paralel
  151.43 piket. tingelloi : 3111       PERSERITJE        

22 -48 151.43 84.97 30 Gusht 2013 18:01
frena dore Pépère
  Pa renditje

11 -68.69 265.43 100.85 15 Dhjetor 2005 08:16
Pépère on the rocks
  Pa renditje

9 40.47 174.01 132.61 30 Gusht 2013 18:03
Flash Snake   Pa renditje

6 5 33 21 3 Nentor 2006 19:54
12 Seconds   28 piket. tingelloi : 255

4 -15 28 9 30 Gusht 2013 18:05
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  42.8 piket. tingelloi : 4561       PERSERITJE        

3 25.65 42.8 35.93 17 Mars 2005 09:35


azhornimi i fundit : 15 Shtator 2021 12:15

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.