Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Bloody Wolf

Mashkull
shteti : Brazil - Brasil
Rregistrimi 17 Dhjetor 2005 18:00
Vizita e fundit 31 Maj 2007 00:58


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  5  6  tjetra  
Touch The Bubbles   310 piket. tingelloi : 138

2 220 310 265 30 Maj 2007 23:29
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  110.16 piket. tingelloi : 1237       PERSERITJE        

2 -4.84 110.16 52.66 18 Dhjetor 2005 16:13
Babboon & friends   307881 piket. tingelloi : 61

2 64632 307881 186257 29 Maj 2007 23:43
One On One   1597 piket. tingelloi : 254

2 256 1597 927 29 Maj 2007 04:31
Bilboquet game   Pa renditje

2 1 2 2 20 Dhjetor 2005 16:32
Phase Out!   1490 piket. tingelloi : 5

2 1490 1490 1490 19 Dhjetor 2005 05:17
Pépère on the rocks
  Pa renditje

2 152.21 157.14 154.68 30 Maj 2007 03:15
Jump Gear - Random   6187 piket. tingelloi : 189

2 283 6187 3235 29 Maj 2007 00:17


azhornimi i fundit : 26 Janar 2023 15:32

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh juléo ( 29 Dhjetor 2005 20:07) : je te rejoindré bientot... au paradis des anges...
  Profili     Mesazh juléo ( 29 Dhjetor 2005 20:07) : nul ma vane..
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.