Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

kayamanu

Mashkull
shteti : France
Rregistrimi 28 Qershor 2004 03:16
Vizita e fundit 16 Gusht 2006 13:01


Statistika personale
1  
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  131.76 piket. tingelloi : 528       PERSERITJE        

4 106.1 131.76 123.85 3 Shtator 2004 01:09


azhornimi i fundit : 14 Shkurt 2024 06:51

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh joris ( 5 Korrik 2004 00:08) : bon ben manu tu as plus qu'a me montrer de quoi tu es capable!
je t'ai laisse encore un scrore mais ca va pas durer!!
  Profili     Mesazh joris ( 8 Korrik 2004 03:36) : et voila j'ai tous les records!!!
  Profili     Mesazh joris ( 19 Gusht 2004 02:57) : tellement je te met la misere...
  Profili     Mesazh kayamanu ( 16 Gusht 2006 13:15) : c moi qui vais te mettre la misere

  Profili     Mesazh kateandthefashion ( 16 Gusht 2006 15:53) : salut je m'appelle kate et toi
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.