Barbados - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtSpanishtPolakeFrengjishtDanezeHollandezeNorvegjishtGjermanishtPortugezePortugezeAnglishtFinlandishtÇekeTurkishtBarbados

13 Maj 2005 09:05
     From the Yoshio Ishii house of game design. The object of this shockwave game is to collect all of the dots on the play field by moving your ship around the concentric circles while avoiding the enemy. Press the space bar to increase speed, use the arrow keys for changing lanes.

Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashOverkill Apache - AksionCastle Battles - QejfEscalade - Sforcim
Etherena (beta) - AksionBMX Park - SportePanda Tactical Sniper 2 - QejfSokoban - StrategjiSki3D - Sporte
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.