Delirium - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtFinlandishtÇekeAnglishtTurkishtFrengjishtHebraishtHungarishtDelirium

15 Tetor 2008 10:15
     A simple and fun shockwave game in which you have to fight against waves of ennemies. Use the mouse to aim and fire. Press 1, 2, 3, or 4 to select a weapon.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashTrackmania Sunrise - Sport me motoraBlocis - StrategjiDuck Fight - Sport me motora
Nanaca crash - QejfAtome - StrategjiIconien - SforcimBest old games - Lojra te vjetraSpanx and Redmond : The Fast and The  Furriest - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.