Don't shoot Puppy - loja
Drejtoria Lojrat
TurkishtPortugezePortugezeNorvegjishtFrengjishtPolakeGjermanishtItalishtAnglishtFinlandishtÇekeDon't shoot Puppy

26 Maj 2006 08:10
     Just after clicking on "START", you must not move the mouse or our ilttle dog Puppy will be shot. Probably the most annoying game ever made but there is some humour inside and I advise you try until the level 3 to make your opinion about it.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashItchana Tchones 4 Alien wars - AventureSki3D - SporteWarning Foregone - Aksion
Impulse - StrategjiPlanarity - StrategjiGateway 2 - AventurePanic Breakout - Lojra te vjetraMy Physics Lab - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Moustic1 ( 4 Prill 2007 10:04) : NNNNNNNNNNNNNNNNNNNUUUUUUUUUUUUUUUUUULLLLLLLLLLLLLLLLLLL !!!!!!
  Profili     Mesazh mustique ( 7 Maj 2007 13:12) : Vous appelez ça un jeu quel mer2 non mais sans blague
  Profili     Mesazh Коля ( 26 Korrik 2007 12:02) : я нечего не могу зделать
  Profili     Mesazh Duffm@n ( 27 Shtator 2008 13:39) : Ce que je n'ai pas compris c'est pourquoi quand on termine la niveau, on vous dit que vous avez perdu ???
  Profili     Mesazh scaterr ( 12 Tetor 2009 23:45) : i win, very dificult STOPP
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.