Fields of logic - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtHebraishtFinlandishtTurkishtSuedishtFrengjishtKatalonjeHollandezeGjermanishtDanezePolakePortugezePortugezeItalishtÇekeFields of logic

4 Qershor 2007 11:28
     Fields of Logic is puzzle game featuring 19 levels of logic thinking. Use the mouse to trigger actions on the objects. Observe and understand the logic of the world. Then you can complete the whole levels. A game Bart and Ste, authors of the popular point-n-click game Bonte room.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashAchievement Unlocked - QejfNest of Moaï - QejfLost your marbles - Strategji
Bomb wars - Lojra me shume lojtarePrinici i Persisë - Lojra te vjetraBMX Star - SportePing Pong 3D - SporteArmadillo knight - Aventure
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh SQUALE ( 8 Qershor 2007 15:37) : 21 POUR MOI !
  Profili     Mesazh artorius3 ( 9 Qershor 2007 09:14) : 3 minutes XD
  Profili     Mesazh Landriel ( 26 Qershor 2007 05:04) : All 16 levels completed in 9 minutes!
  Profili     Mesazh flashchi ( 15 Gusht 2008 23:46) : 5. bölümde kaldım yardım edin
  Profili     Mesazh flashchi ( 15 Gusht 2008 23:56) : tamma bende 16 bölümü 13 dakikada bitirdim
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.