Glorg - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtGlorg

27 Tetor 2010 09:23
     Glorg is a one button procedural RPG. Yes that's possible, all you have to do is click on the mouse button.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashBudapest defenders - StrategjiGjejeni 4 - SforcimRoad blocks - Strategji
Starway 2 Heaven (Letter change game) - SforcimBring it on - SporteMy house - StrategjiRain Man - SforcimReflex Tester - Sforcim
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesSave the earth
Soccer challengeMiners4KBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.