High Speed Chase - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtÇekeFinlandishtFrengjishtPortugezePortugezeRomanishtItalishtHigh Speed Chase

13 Qershor 2008 13:59
     For once, a good flash car game. Your goal is to take down the targets (cars with a surroounding blue circle). The zoom in/out feature depending on your speed is great. Arrow keys to turn, accelerate and brake.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashChopper drop - Lojra te vjetraMini ball - Sporte模拟特种兵 ( Special force soldier ) - Aksion
Save them goldfish! - SforcimSuppukuties - StrategjiCrash test dummy Olympics - QejfChuck Norris - QejfXrick (Rick Dangerous Flash) - Lojra te vjetra
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.