Holmekollen Ski Jump - loja
Drejtoria Lojrat
GjermanishtAnglishtFrengjishtFinlandishtPortugezePortugezeHebraishtTurkishtGrekePolakeItalishtÇekeHolmekollen Ski Jump

21 Shkurt 2007 05:59
     Holmekollen Ski Jump is not truly revolutionary but it's a nice Ski Jump game developed to promote a website dedicated to Norway. Space bar to start, space bar to jump and arrow keys to adjust position in the air. Press space bar again just before touching the ground for a perfect landing.Shqip

Prezantuar nga Agens, www.agens.no
Perkthyer nga Agens, www.agens.noLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashCool flame - AventureNinjaman - AksionTower Bloxx - Aksion
Fantastic contraption - StrategjiCuboy quest - StrategjiShigjetat Pub - SporteThe Adventures Of Buttlock - AventureZ-rox - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.