Turbo spirit / Turbo racer - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtGjermanishtFinlandishtNorvegjishtPolakePortugezePortugezeAnglishtFrengjishtTurkishtÇekeTurbo spirit / Turbo racer

11 Tetor 2004 10:58
     A cool bike racing game. This game features four tracks with five segments each. You have 30 seconds for each segment, don't run out of time!
Use ARROW LEFT and RIGHT to steer, ARROW UP to accelerate and ARROW DOWN to break.Shqip


Perkthyer nga linzLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashThe triangle game - StrategjiWeBoggle - Lojra me shume lojtareDoom - Lojra te vjetra
Bubble Islands - StrategjiBig truck adventures 2 - Sport me motoraFuzetsu - AksionOne button Bob - QejfComboling - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.