Phosphor Beta 1 - loja
Drejtoria Lojrat
DanezeRomanishtTurkishtFrengjishtFinlandishtNorvegjishtGjermanishtItalishtPortugezePortugezePolakeAnglishtÇekePhosphor Beta 1

16 Maj 2006 07:16
     A multiplayer Shockwave 3D first person shooter (FPS) game created by Nick Kang of Rasterwerks. "Phosphor Beta 1" includes multiplayer deathmatch functionality and it all runs in your internet browser.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashTwizzle - StrategjiWeBoggle - Lojra me shume lojtareHonoloku, ecologic game - Aventure
Pa Doink - StrategjiBugs are coming - SforcimChill out 3 - AksionDuel tullumbacesh - AksionBacteria Tower Defense - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh moijesuisfort ( 21 Prill 2007 05:18) : SUPER il et tros bien et j'aime bien tiré dans la tete des mec avec un sniper
  Profili     Mesazh mikyleboss ( 24 Prill 2008 11:37) : pas mal, bonne chance au débutant par contre, c'est assez hard mais un bon jeu. graphisme et son nikel

  Profili     Mesazh leturboss ( 17 Dhjetor 2009 21:22) : il a raison moijesuisfort c trop marrant de tirer dans la tete des mec avec un sniper
  Profili     Mesazh bresil212 ( 4 Qershor 2010 19:21) : je n'arrive pas a jouer
  Profili     Mesazh franzettas ( 27 Shkurt 2011 16:25) : Comment on vise avec le sniper ?
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.