Runes of Shalak - loja
Drejtoria Lojrat
GjermanishtPolakeFrengjishtTurkishtFinlandishtHungarishtGrekeHebraishtPortugezePortugezeAnglishtItalishtÇekeRunes of Shalak

12 Shkurt 2007 05:50
     The black & white platformer game, Runes of Shalak, uses classic, efficient game play.
Collect coins on each level while avoiding monsters and other enemies. Each level is accessed through a portal.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jennalynn6Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashHonoloku, ecologic game - AventureCentrifuge - StrategjiCrimson room - Aventure
Square 2 - SforcimBomb jack - Lojra te vjetraTypeRacer - Lojra me shume lojtareBallistic Biscuit - AksionPush - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.