Tortuga 3 - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtDanezeRomanishtTortuga 3

26 Tetor 2009 12:39
     Click on items to interact with them. Unlike the previous two games, Tortuga 3 feels more like a classic point-and-click adventure than an escape game.
Play Tortuga 1 (escape your cell) and Tortuga 2 (escape the pirate ship).
Games by Mateusz Skutnik (Submachine, Cover front), and Marek Frankowski.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashLost your marbles - StrategjiThe Dreamerz - AventureSnowball - Sforcim
Roly Poly Eliminator 2 - StrategjiSpace worms - Sforcim41st Reality - AksionPixel Hugger - AksionRoam & Protect - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.