Invisible mouse - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtDanezeNorvegjishtGjermanishtFinlandishtFrengjishtTurkishtPolakePortugezePortugezeAnglishtÇekeInvisible mouse

6 Shkurt 2005 18:32
     Click on the "Go" button then guide the invisible mouse to the "Stop" button. Really hard, level 6 is nearly impossible.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashNET - the game for your mind - StrategjiFlash Starcraft Action 5 - Lojra te vjetraTri-achnid - Strategji
Bottle capper - QejfTactics Arena Online  - Lojra me shume lojtareLidhjet - StrategjiUpgrade complete - QejfMatches - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Y2K ( 24 Maj 2006 19:26) : A 9es pálya kódja "dynamicotter"! Ez túúúl könnyűűű!!!
The password of Level 9 is "dynamicotter"! It's toooo easy for meee!!!
  Profili     Mesazh Y2K ( 24 Maj 2006 20:23) : CHEAT THE LIFE!!
  Profili     Mesazh game54 ( 9 Korrik 2007 11:08) : Tapez "ultrapixelferret" et vous aurez tous les niveaux du jeu
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.