3 Foot Ninja II - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtGjermanishtFinlandishtTurkishtNorvegjishtFrengjishtPortugezePortugezePolakeAnglishtÇeke3 Foot Ninja II

20 Tetor 2004 04:34
     Our little warrior must recover the princess and free the southern lands. Use keyboard arrows to move and jump, spacebar to defend, 'a', 's' and 'd' for swings.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashRaidenX - Lojra te vjetraAlex in danger - AksionThe paper cup - Aksion
Lt. Fly vs The Spiders from Above - SforcimFoolyoo - QejfDisinfect the Core - StrategjiToWeR - AventureDaruma Game - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.