wOne - loja
Drejtoria Lojrat
NorvegjishtTurkishtPortugezePortugezePolakeFrengjishtItalishtGjermanishtAnglishtSpanishtFinlandishtÇekewOne

17 Gusht 2006 10:38
     wOne is a very nice twist on the BMX games. The controls are a lot easier as you only use left and right arrow to move the wheel left or right. Roll through each level collecting barrels. Complete 5 first levels to unlock the sixth. We would have wish more levels as the gameplay of the game is such gratifying and fun.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonJump Gear 2Cold FusionJump Gear - Random
Love OverdoseCrazy MammothsReboundsPumpkin SupplyRolling Turtle
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashGateway Gun Run - Sport me motoraJorinapeka - StrategjiISketch - Lojra me shume lojtare
Karoshi, suicide salaryman - StrategjiPlankton Life - AksionBowman - SporteFulltime Killer - AksionDomo-Kun Angry - Lojra te vjetra
Miners4KSave the earthCapsulesRingmaniaBilboquet game
Soccer challengeRingmania 2Babboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.