Sushi Samurai - loja
Drejtoria Lojrat
SpanishtFinlandishtDanezeNorvegjishtTurkishtFrengjishtGjermanishtPortugezePortugezeItalishtPolakeAnglishtÇekeSushi Samurai

18 Maj 2006 07:46
     Nice, original puzzle game. Using the arrow keys you move your Samurai sushi maker around the board to "drop" all the ingrediants into place. There are various "power-ups" which will help you deal with your enemies. Dropping sushi pieces directly onto your enemies will defeat them and the points for doing this will increase each time you do this within the same round.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jennalynn6Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashDuel tullumbacesh - Aksion99 bricks - StrategjiRoxik Pictaps - Qejf
Star Cab - SforcimArmadillo knight - AventureXiao Xiao - AksionBlob Wars - StrategjiSpango i shmangur - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Komix ( 21 Maj 2006 07:44) : nice :D
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.