Panda's big(ger) adventures - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtHebraishtFinlandishtKineze e thjeshtuarPanda's big(ger) adventures

19 Prill 2010 15:58
     "Panda's bigger adventure" is a sequel to Panda's big adventure.
2 point and click adventures featuring a Panda.
On a secret mission Panda discovers a time traveling 'portaloo' machine...Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashMy house - StrategjiShift 4 - StrategjiDoodle God - Qejf
Pelpet ver.0.1 d - SforcimMoon lander (Maanlander) - Sport me motoraYard Invaders - AksionAlpha force - AksionFreeCiv ( Civilization clone in HTML5 ) - Lojra te vjetra
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Reptilesss ( 18 Qershor 2010 16:45) : Fikrin
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.