Pani Pane - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtHollandezeSpanishtPolakeFrengjishtGjermanishtFinlandishtPortugezePortugezeNorvegjishtAnglishtÇekeTurkishtPani Pane

11 Maj 2005 08:54
     Another great game from the NEKO (the little japanese cat) master, a challenging and addictive puzzler!
You have a few seconds to organise the sliding puzzle and get yourself as ready as possible to direct the ball to the goal.
Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashGuilded Youth - AventureMultiplayer Crystal Clear - Lojra me shume lojtareEscape from castle doom - Strategji
Waffle Boy's mountain adventure - Sport me motoraThe world's hardest game - SforcimSamegame Hexagonized - Lojra te vjetraHapland - AventureHonoloku, ecologic game - Aventure
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh FFfan3 ( 27 Qershor 2008 00:31) : L'adresse a changée.
désormais pani pane se trouve a http://www.nekogames.jp/mt/2007/05/panipane.html
  Profili     Mesazh jp ( 27 Qershor 2008 10:45) : Thx
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.