Micro Racers 2 - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtÇekeFinlandishtPortugezePortugezeFrengjishtPolakeMicro Racers 2

30 Prill 2008 09:53
     Nice little racing game. Arrow keys to drive and space bar for nitro. 3 modes, trial, challenge and championship.

Check also the first version Microracers 1.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashPong out - SforcimThe world's hardest game - SforcimMegaman - Lojra te vjetra
Launchball - StrategjiBallistic Biscuit - AksionMANIC MUNDI - StrategjiDon't shoot Puppy - QejfHamtaro's day out - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.