Rjedha - loja
Drejtoria Lojrat
FrengjishtDanezeSpanishtKroatePortugezePortugezeNorvegjisht
Shqip
GjermanishtItalishtPolakeAnglishtFinlandishtÇekeRjedha

30 Mars 2006 07:34
     Kjo lojë është OFP (objekt fluturues i paidentifikuar) në botën e lojrave në internet. Është e domosdoshme për ta provuar. Është evolucion i krijesave dhe biologjisë, ndoshta mund ta quajmë "lojë gjenetike". Në fazat e para mendon se loja nuk ka asnjë qëllim. Në të vërtetë qëllimi është që të zhytesh sa më thellë që mundesh dhe që të ikësh nga grabitqarët. Ha dhe zhvillohu që të ballafaqohesh me grabitqarët që rrisin agresivitetin e tyre. Përdor treguesin e miut për të udhëhequr krijesën tënde. Mbaje të shtypur pullën e majtë të miut për përshpejtim. Me hap të kuq zhytesh poshtë. Me hap të kaltërt ngjitesh lartë.

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga TeutaLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashStarshine 2 - StrategjiSpace Invaders - Lojra te vjetraDrifts - Sforcim
Budapest defenders - StrategjiMansion impossible - StrategjiMy Diamond Baby - AventureThe Dreamerz - AventureSlither Link - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh jp ( 2 Prill 2006 21:41) : I agree Komix, but others find it boring after a while. It's an excellent concept and performance but maybe it lacks a little addition of fun.
  Profili     Mesazh Ike ( 4 Prill 2006 14:12) : Je le conseil a tous c tres tres fort
  Profili     Mesazh kakashi ( 5 Prill 2006 13:02) : sa m'enerve chez moi sa marche pas qu'est ce que je peux faire?

  Profili     Mesazh kakashi ( 5 Prill 2006 21:45) : et sa se termine ou pas ?

  Profili     Mesazh lapin ( 17 Prill 2006 15:12) : alors sa se termine aprés le serpen qui a plein de vies il y a plus de niveaux ..... vraiment dommage!!!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.