Rodeo - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtSpanishtPolakePortugezePortugezeTurkishtFrengjishtAnglishtGjermanishtFinlandishtÇekeRodeo

2 Maj 2005 08:27
     Simplicity and fun, created by Mark Vertegaal of Coldtomatoes in the Netherlands, the object of this mini game is to ride the bull for as long as you can. click on th cow-boy's hat and try to keep the mouse in the center of the bull.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashPolarium Backflip - StrategjiCooking cookies - SforcimKaroshi, suicide salaryman - Strategji
Fly Sui - Chopsticks game - SforcimMini pool 2 - SporteIce breaker - QejfPull the rope - SforcimNeon Rider - Sport me motora
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.