Rotobo - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtDanezeFrengjishtAnglishtPolakeGjermanishtHebraishtFinlandishtHollandezePortugezePortugezeTurkishtSpanishtÇekeRusishtRotobo

22 Gusht 2005 08:36
     Rotobo is mini flash game where the object is to find and land on a green block hidden in each level through a succession of jumps. When the robot is pointing in the direction you wish to jump, simply click the mouse button. The longer you hold the button down the higher Rotobo will jump.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashJava Settlers of Catan game - Lojra me shume lojtareRënia - SforcimNo Brainer - Qejf
ImmorTall - QejfHovercrafty - QejfYetisport 10 - QejfRamps - StrategjiCiko:alien aksidentalisht - Aventure
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.