Scorch 2000 - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtGjermanishtFrengjishtTurkishtFinlandishtPortugezePortugezeAnglishtPolakeÇekeKroateScorch 2000

18 Janar 2005 03:16
     Java remake of The Game. Very close to original, but adds online multiplayer support up to 8 players. Select one of three resolutions (640x480, 800x600 or 1024x768), connect and scorch'em all. Shqip

Prezantuar nga Domel
Perkthyer nga DomelLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashBugs - QejfAuditorium - StrategjiNanaca crash - Qejf
Yeti 9 - QejfSky Marauder - AksionRoboclaw - StrategjiLoop - Butterfly game - SforcimWorld of sand - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.