Snowboard Madness - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtTurkishtFinlandishtFrengjishtKatalonjeSpanishtGjermanishtPolakeHebraishtItalishtÇekePortugezePortugezeSnowboard Madness

25 Prill 2007 05:37
     There are not many browser based snowboarding games. So thank you to the makers of Pizza Hot for this fun 3D game (Shockwave). You're up against 3 other opponents. The game is not as challenging as console Snowboarding games but it's agood start. Arrow keys to turn, accelerate or brake.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashARC - QejfMozaïk - StrategjiPanda adventure - Aventure
Russian affairs - AventureThe Neko  tower - AksionEquilibrium - AksionIkja spektakolare e austonautit Bob - AksionLegend of Zorro game - Lojra me shume lojtare
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh mustique ( 26 Prill 2007 18:22) : Ce jeu est trop trop génial
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.