Submachine - loja
Drejtoria Lojrat
Kineze e thjeshtuarTurkishtItalishtSpanishtPolakePortugezePortugezeKroateGjermanishtFrengjishtAnglishtFinlandishtÇekeSubmachine

17 Nentor 2005 09:14
     For the point-and-click fans, Submachine is a game of the escape-the-room variety. Use your mouse to find your way through the game, and to pick up items.
Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashDoom - Lojra te vjetraFlash element TD 2 - StrategjiCollateral damage 2 - Aksion
Bomb wars - Lojra me shume lojtareTrampoline - SporteMbret i kodrines - AksionThe wand house - AventureFly Plane - Sport me motora
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.