ToWeR - loja
Drejtoria Lojrat
DanezeFrengjishtHollandezeTurkishtNorvegjishtGjermanishtAnglishtSuedishtPortugezePortugezePolakeFinlandishtItalishtSpanishtÇekeToWeR

15 Mars 2006 08:02
     A point-and-click game that requires some creativity and logic. Despite the lack of music, the sound effects and graphics are good. Click on "PLAY THIS GAME!" to start the game.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashKaloresi i zi - AksionScooter Ace - Sport me motoraBlocks with letters on 3 - Strategji
Zyrx - StrategjiRallyRally - Sport me motoraDropheads - StrategjiSplitter - StrategjiPatapon 2 (for flash) - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh nezrouge ( 15 Mars 2006 12:26) : Vraiment sympa, simple et rapide, sans se casser la tête.
  Profili     Mesazh DJ maniac ( 20 Mars 2006 12:10) : güzel bi oyun oynamanızı öneririmm
  Profili     Mesazh Dkucko ( 28 Mars 2006 17:50) : Croatia-Brasil 2:1
Croatia-Australia 1:0
Croatia-Japan 1:1

Croatia 2 1 0 4:2 7pts
Brasil 2 0 1 6:3 6pts
Australia 1 2 0 5:5 5pts
Japan 0 3 0 2:2 3pts
  Profili     Mesazh cacalulu ( 8 Prill 2006 08:53) : Ouais j'aime bien mais je suis bloqué
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.