UFOmania - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtPolakeSpanishtFinlandishtHebraishtTurkishtDanezeSuedishtGjermanishtItalishtNorvegjishtKatalonjeHollandezeÇekeUFOmania

22 Maj 2007 04:46
     UFOMania is a neat action game developed by a Spanish designer Juan Ramon Alvarez de Lara Sieder. Help the good aliens from the Galactic Security Agency to collect and bring as many humans being as possible safely to a new place. Use the mouse to control the spaceship.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashImpossible Quiz 2 - QejfLt. Fly vs The Spiders from Above - SforcimBillard Lightning Break - Sporte
Ragdoll - QejfRodeo - SporteMoon lander (Maanlander) - Sport me motoraThe Shell Game - QejfJellyTanks - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.