Yetisport 10 - loja
Drejtoria Lojrat
DanezeFinlandishtKroateTurkishtPolakeItalishtÇekeFrengjishtGjermanishtPortugezePortugezeSpanishtAnglishtYetisport 10

27 Mars 2006 07:10
     A new game added to the Yetisports series. The 10th episode of the Yeti and Penguin adventures features a trampolin and stalactites. You can place about 10 stalactites on the wall to help Penguin climbing as high as possible. Becareful, if you set the stalactite too high from the previous one, Penguin can't reach it.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsRolling TurtleReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashArkanoïd - Lojra te vjetraOshidama - StrategjiThe Shell Game - Qejf
Snowbreaker XL - SporteSky fire - Lojra te vjetraVVVVVV (demo) - AventureCrimson room - AventureHeli Attack 2 - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Soccer challengeSave the earthBabboon & friendsOne On OneABC
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Sponge ( 28 Mars 2006 14:17) : Le 9 devait etre le dernier mais bon

je ne le trouve pas aussi prenant que certains autre, surtout que le record est tres limité

prefere les 1ers et the big wave
  Profili     Mesazh FoxClad ( 30 Mars 2006 18:45) : ouai il est tres tre limité
  Profili     Mesazh U-zine ( 30 Mars 2006 20:45) : Limité peut être, mais très sympa !
  Profili     Mesazh saya ( 1 Prill 2006 13:30) : ihana ja kiva peli!!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.