Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

marcosalgeri

Mashkull
shteti : Brazil
Rregistrimi 12 Shtator 2004 16:09
Vizita e fundit 12 Dhjetor 2019 17:38


Statistika personale
1  2  tjetra  
frena dore Pépère
  395.91 piket. tingelloi : 8       PERSERITJE        

12083 -57.81 395.91 364.24 15 Korrik 2019 17:51
parkim paralel
  148.81 piket. tingelloi : 3755       PERSERITJE        

132 25.05 148.81 121.28 24 Prill 2012 16:12
Rebounds   56 piket. tingelloi : 316

119 0 114 35 15 Korrik 2019 18:01
Kapiten Pépère
  211.31 piket. tingelloi : 831       PERSERITJE        

67 105.8 211.31 186.51 27 Prill 2012 16:27
Pépère on the rocks
  183.96 piket. tingelloi : 1131       PERSERITJE        

64 0 183.96 162.95 27 Prill 2012 16:30
Skydiver   99998 piket. tingelloi : 44

20 93204 99998 99547 20 Tetor 2007 12:22
Crazy Mammoths   Pa renditje

11 1 22 12 20 Prill 2012 21:16
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  96.34 piket. tingelloi : 1788       PERSERITJE        

4 -9.47 96.34 41.76 28 Shtator 2006 14:05


azhornimi i fundit : 4 Gusht 2020 20:15

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh moii! ( 4 Shkurt 2006 15:57) : hello!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.