Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Dannyboy

Mashkull
shteti : Czech Republic
Rregistrimi 22 Dhjetor 2004 08:36
Vizita e fundit 19 Qershor 2008 23:54


Statistika personale
1  2  tjetra  
frena dore Pépère
  397.06 piket. tingelloi : 5       PERSERITJE        

1094 314.2 397.06 392.12 18 Qershor 2008 20:09
Kapiten Pépère
  225.41 piket. tingelloi : 47       PERSERITJE        

323 132.97 225.41 209.24 3 Nentor 2006 11:48
parkim paralel
  172.84 piket. tingelloi : 63       PERSERITJE        

81 100.69 172.84 152.2 15 Shkurt 2008 08:30
Rebounds   Pa renditje

35 1 77 18 11 Shkurt 2006 22:14
Pépère on the rocks
  190.57 piket. tingelloi : 398       PERSERITJE        

33 160.39 190.57 176.81 21 Dhjetor 2005 14:43
Centrifuge   Pa renditje

27 0 80 5 25 Gusht 2005 13:09
Soccer challenge   3442 piket. tingelloi : 20

27 805 3442 2381 15 Nentor 2006 06:13
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  146.72 piket. tingelloi : 27       PERSERITJE        

21 82.39 146.72 136.36 16 Mars 2008 17:10


azhornimi i fundit : 13 Korrik 2020 00:10

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh alfiq ( 5 Janar 2005 10:08) : cus bus
  Profili     Mesazh X-man ( 13 Dhjetor 2005 10:45) : Nice score on "Rozzlobeny Pepere." congratulations!!
  Profili     Mesazh X-man ( 25 Dhjetor 2005 13:16) : great score my friend!!! i have to be aware.....
  Profili     Mesazh abdussamed ( 11 Nentor 2006 08:40) : guzel oynuyorsun kızgın pepereyi
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.