Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

m184184

Mashkull
shteti : Turkey
Rregistrimi 15 Prill 2005 09:49
Vizita e fundit 19 Prill 2005 13:54


Statistika personale
1  2  tjetra  
Centrifuge   180 piket. tingelloi : 236

75 0 180 36 19 Prill 2005 15:42
parkim paralel
  164.8 piket. tingelloi : 489       PERSERITJE        

70 38.78 164.8 139.31 19 Prill 2005 15:05
frena dore Pépère
  366.99 piket. tingelloi : 4702       PERSERITJE        

32 59.75 366.99 237.25 19 Prill 2005 14:34
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  141.37 piket. tingelloi : 183       PERSERITJE        

27 15.45 141.37 106.81 19 Prill 2005 14:13
Kapiten Pépère
  199.93 piket. tingelloi : 2077       PERSERITJE        

23 131.28 199.93 187.37 18 Prill 2005 20:05
Pépère on the rocks
  182.27 piket. tingelloi : 1454       PERSERITJE        

22 100.32 182.27 159.55 18 Prill 2005 19:58
Diams   0 piket. tingelloi : 200

10 0 0 0 18 Prill 2005 18:52
Jump Knight   Pa renditje

7 1 4 1 18 Prill 2005 18:51


azhornimi i fundit : 11 Shkurt 2019 07:23

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.