Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Bettisboy

Mashkull
shteti : Belgium
Rregistrimi 31 Gusht 2005 14:42
Vizita e fundit 16 Prill 2007 22:02


Statistika personale
1  2  tjetra  
Kapiten Pépère
  196.76 piket. tingelloi : 2484       PERSERITJE        

12 94.61 196.76 171.84 16 Prill 2007 22:09
Irritating game   5400 piket. tingelloi : 233

7 183 5400 1677 16 Prill 2007 22:12
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  136.06 piket. tingelloi : 395       PERSERITJE        

6 112.98 136.06 123.45 5 Shtator 2005 14:57
GoWild   175 piket. tingelloi : 187

6 101 175 141 16 Prill 2007 22:04
Pépère on the rocks
  Pa renditje

5 88.21 176.05 152.85 3 Shtator 2005 00:42
Rebounds   Pa renditje

4 0 5 2 31 Gusht 2005 14:54
parkim paralel
  135.03 piket. tingelloi : 7656       PERSERITJE        

4 73.21 135.03 114.49 31 Gusht 2005 15:36
Centrifuge   Pa renditje

3 0 50 30 31 Gusht 2005 15:24


azhornimi i fundit : 4 Janar 2021 09:42

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.