Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Snajper88

Mashkull
shteti : Poland - Polska
Rregistrimi 16 Mars 2006 17:38
Vizita e fundit 21 Maj 2008 17:33


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  5  6  7  tjetra  
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  142.78 piket. tingelloi : 123       PERSERITJE        

7 39.53 142.78 103.43 7 Tetor 2006 14:22
ABC   6723 piket. tingelloi : 101

7 4885 6723 6205 8 Nentor 2006 16:18
Neave Frogger   5850 piket. tingelloi : 195

6 190 5850 3132 14 Korrik 2006 16:02
Skydiver   99932 piket. tingelloi : 290

6 97689 99932 99325 8 Shtator 2007 10:10
Vomiting snake   8 piket. tingelloi : 346

6 1 8 6 29 Qershor 2006 16:52
Unicycle Challenge   347 piket. tingelloi : 73

6 65 347 191 2 Nentor 2007 12:08
Flash Snake   Pa renditje

5 3 48 19 23 Mars 2006 17:26
EsTension   690 piket. tingelloi : 78

5 0 690 276 12 Gusht 2007 15:31


azhornimi i fundit : 21 Maj 2022 13:18

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Domel ( 13 Korrik 2006 17:04) : StrzaÅ‚ki lewo-prawo (razem) na przemian z górÄ… w odpowiednim momencie. Moment musisz wyczuć sam. To caÅ‚a tajemnica.

Pozdrawiam

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.