Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Snajper88

Mashkull
shteti : Poland - Polska
Rregistrimi 16 Mars 2006 17:38
Vizita e fundit 21 Maj 2008 17:33


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  5  6  7  tjetra  
My diamond   860 piket. tingelloi : 63

16 0 860 297 7 Tetor 2006 14:36
Sweet side scrolling squid swimmer   12023 piket. tingelloi : 27

12 149 12023 3993 26 Qershor 2007 09:43
Noname Game   862 piket. tingelloi : 69

10 31 862 516 12 Korrik 2006 09:32
Cold Fusion   Pa renditje

9 588 922 697 7 Gusht 2006 17:39
Tunnel Rush   197666 piket. tingelloi : 41

8 124 197666 27539 7 Tetor 2006 14:49
Crazy Mammoths   Pa renditje

8 5 22 17 29 Qershor 2007 09:47
Sproing!   11341 piket. tingelloi : 26

8 215 11341 8124 19 Shtator 2007 10:01
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  142.78 piket. tingelloi : 123       PERSERITJE        

7 39.53 142.78 103.43 7 Tetor 2006 14:22


azhornimi i fundit : 13 Janar 2022 12:21

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Domel ( 13 Korrik 2006 17:04) : StrzaÅ‚ki lewo-prawo (razem) na przemian z górÄ… w odpowiednim momencie. Moment musisz wyczuć sam. To caÅ‚a tajemnica.

Pozdrawiam

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.