Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

jansen

Mashkull
shteti : Brazil - Brasil
Rregistrimi 5 Dhjetor 2006 15:47
Vizita e fundit 22 Shkurt 2020 12:59


Statistika personale
mbrapa  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  tjetra  
Babboon & friends   267809 piket. tingelloi : 77

18 60742 267809 165411 14 Korrik 2010 05:17
Fishy Falldown   2760 piket. tingelloi : 251

16 180 2760 1065 3 Maj 2008 23:55
Balls   677 piket. tingelloi : 108

15 0 677 284 12 Janar 2009 02:45
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  126.04 piket. tingelloi : 740       PERSERITJE        

13 -80.67 126.04 94.17 2 Maj 2008 22:41
Balls on Drugs!   5922 piket. tingelloi : 10

13 64 5922 681 2 Korrik 2010 02:12
Sweet side scrolling squid swimmer   6886 piket. tingelloi : 86

13 126 6886 1770 2 Korrik 2010 02:11
Fatsnake   400 piket. tingelloi : 249

13 20 400 222 19 Prill 2009 19:31
EsTension   540 piket. tingelloi : 142

12 0 540 58 8 Shtator 2013 00:14


azhornimi i fundit : 25 Shkurt 2020 13:27

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh Erika12a ( 20 Shtator 2019 13:35) :
Hi dear,am interested in knowing and being your friend email me so we can get to know each other ( erikastephensc@gmail.com ) i will send you my pictures and more details of me.thanks

Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.