Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Balls on Drugs!

Loje e krijuar nga d0nn0r
Adrese interrneti (http://...)
Kodin i burimit ne nje file te kompresuar .zip


Don't hit the red balls. The balls get faster and faster. Control the green ball with the arrow keys.
Press Spacebar to start the game.

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga d0nn0r
Perkthyer nga jp


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonJump Gear 2Cold FusionLove Overdose
Crazy MammothsJump Gear - RandomReboundsPumpkin SupplyRolling Turtle
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashLojrat e Gel Invaders Panda  - AksionMusic Brothers - QejfPretty Pretty Bang Bang - Sforcim
ClickClickClick - QejfBall revamped 2 : Metaphysik - StrategjiThe Day of Warm beer - QejfMad shark - AksionDraw Play - Strategji
Bilboquet gameMiners4KRingmaniaCapsulesSave the earth
BLockobanOne On OneRingmania 2Babboon & friendsSoccer challenge
Luaj
14 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 99924 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh pamp ( 17 Gusht 2006 14:47) : for this game u need time!!!to easy,but very niiiiiiiceee
  Profili     Mesazh boy94 ( 19 Gusht 2006 14:43) : oooo serdar bravoo
  Profili     Mesazh seko_54 ( 22 Gusht 2006 15:18) : teÅŸekkürler
  Profili     Mesazh stevernofski ( 24 Shtator 2006 08:35) : is there a cheat here?
Or is it a nice tactic?
:p

  Profili     Mesazh Polio1 ( 25 Shtator 2006 14:09) : there was a cheat
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit d0nn0r 77 piket.
Me i miri i dites d0nn0r 77 piket.