Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGrekeKineze e thjeshtuar
Shqip
RusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

XxDIGOxX

Mashkull
shteti : Brazil - Brasil
Rregistrimi 24 Shtator 2008 02:27
Vizita e fundit 23 Shkurt 2014 23:36


Statistika personale
1  2  tjetra  
frena dore Pépère
  393.15 piket. tingelloi : 155       PERSERITJE        

954 210.32 393.15 367.3 27 Nentor 2008 00:16
Pépère on the rocks
  196.74 piket. tingelloi : 41       PERSERITJE        

257 140.2 196.74 182.51 22 Tetor 2008 01:22
Kapiten Pépère
  225.66 piket. tingelloi : 42       PERSERITJE        

200 102.53 225.66 207.44 15 Dhjetor 2008 01:01
parkim paralel
  156.35 piket. tingelloi : 1805       PERSERITJE        

48 -54.13 156.35 122.35 8 Tetor 2008 17:34
Save the earth   16529 piket. tingelloi : 13

33 2859 16529 12008 14 Nentor 2008 01:23
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
  138.62 piket. tingelloi : 303       PERSERITJE        

7 63.15 138.62 105.42 2 Tetor 2008 01:29
Cavern Flier   15673 piket. tingelloi : 16

4 2684 15673 7092 24 Tetor 2008 22:34
Rolling Turtle   1660 piket. tingelloi : 104

2 1657 1660 1659 21 Nentor 2008 15:40


azhornimi i fundit : 17 Maj 2020 05:44

Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh larissa123 ( 29 Korrik 2009 19:34) : oi vc tem msn e orkut bjs
  Profili     Mesazh larissa123 ( 29 Korrik 2009 19:35) : olha o meu msn se tiver add eu larissars2000@hotmail.com se vc tambem tiver orkut add eu larissa_rufino123@hotmail.com
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.